• 041-33228401-2

 

شرکت عصاره ناب سهند که از سال 1380 به صورت سنتی فعالیت می نمود، فعالیت صنعتی خود را از سال 1380 و با تولید عرقیات گیاهی، شربت های گیاهی، انواع اسانس گیاهی و شیره میوه جات در اسکو شروع به فعالیت نمود. این شرکت با استفاده از دستگاه های مدرن با آخرین تکنولوژی و به کار گیری نیروهای متخصص و با تجربه، محصولی با کیفیت و قیمت مناسب تولید می کند.

شرکت عصاره ناب سهند در سال1393 با اجرای تمامی استانداردها، موفق به اخذ گواهی نامه های استاندارد ملی از سازمان استاندارد ملی ایران شد و در حال حاضر محصولات خود را طبق این استاندارد تولید و روانه ی بازار می کند. شرکت عصاره ناب سهند قصد دارد در آینده و طبق برنامه های تدوین شده، علاوه از تولید محصولات گیاهی و محصولات جانبی آن و نیز محصولات کنجدی را تولید و به بازار عرضه کند. ارائه خدمات به مشتری، جزو برنامه های اصلی کاری ما بوده و هست. بر همین اساس، تمام سعی و تلاش ما این بوده که رضایت خاطر مشتری تأمین شده و تجربه خوبی از خرید، در ذهن مشتریان عزیز نقش بندد.
 
شما می توانید برای ایجاد حساب کاربری از قسمت ثبت نام، جهت خرید هر یک از محصولات ما از دسته بندی محصولات بالای صفحه، و جهت اخذ نمایندگی از صفحه درخواست نمایندگی اقدام کنید.

فروشگاه اینترنتی عصاره ناب سهند

مسافت های طولانی، عدم امکان مقایسه آسوده گونه های مختلف یک محصول در یک مکان، هزینه رفت و آمد،کمبود وقت، سبب می شوند که امروزه خرید کردن به فعالیتی دشوار و وقت گیر تبدیل گردد.

فروشگاه اینترنتی شرکت از سال 1397 در زمینه ی فروش عرقیات گیاهی، شربت های گیاهی و انواع شیره میوه جات شرکت عصاره ناب سهند فعالیت دارد. این شرکت در راستای مشتری مداری و با هدف توسعه ی شبکه ی فروش خود، و جهت حل مشکلات خریدهای سنتی و فیزیکی، فعالیت تجارت الکترونیکی را نیز در دستور کار خود قرار داد و در همین راستا اقدام به انتشار وب سایت فروشگاهی خود نموده است.
این فروشگاه اکنون با اتکا به تجربه های خود در تجارت و مشتر‌ی مداری و با بهره گیری از جدیدترین فناوری ها در صنعت ارتباطات، اقدام به ایجاد مركز خريد اینترنتی نموده تا خرید بار دیگر عملی لذت بخش برای مشتریان پر مشغله در عصر ارتباطات باشد.

خدمت رسانی به مشتری، جزو برنامه های اصلی کاری ما بوده و هست. تمام سعی و تلاش ما این بوده که رضایت خاطر مشتری تأمین شده و تجربه خوبی از خرید، در ذهن مشتریان عزیز نقش بندد.                                          "هدف مدیران شرکت عصاره ناب سهند خلق بیشترین مزیت برای مشتریان و تأمین رضایت حداکثری آن ها است."
برتری این شرکت و موفقیت در بازارهای رقابتی، نتیجه ویژگی های مهم زیر می باشد:


نیروی انسانی متخصص و کارآمد


ظرفیت بالای تولید


تولید بر اساس نیاز یا سفارش مشتری


تولید مطابق با استاندارد ملی ایران


کیفیت برتر تولیدات و قیمت مناسب


تکنولوژی های به روز در تولید و بسته بندی
کاتالوگ محصولات