عصاره ناب سهند از سال 1380 به صورت سنتی  فعالیت خود را آغاز نموده و در همان سال با تولید عرقیات گیاهی، شربت های گیاهی، انواع اسانس گیاهی و شیره میوه جات در اسکو فعالیت صنعتی خود را نیز کلید زده است.

این مجموعه با استفاده از دستگاه های مدرن و مجهز به آخرین تکنولوژی روز و همچنین با به کار گیری نیروهای متخصص و با تجربه، محصولات خود را با کیفیت و قیمت مناسب تولید و روانه بازار  می کند.

عصاره ناب سهند در سال1393 با اجرای تمامی استانداردهای لازم موفق به اخذ گواهی نامه های استاندارد ملی از سازمان استاندارد ملی ایران شده است و در حال حاضر محصولات خود را مطابق با این استانداردها تولید و روانه ی بازار می کند. 

شرکت عصاره ناب سهند قصد دارد در آینده ای نزدیک بر اساس چشم انداز تدوین شده، علاوه بر تولید محصولات گیاهی و فراورده های جانبی آن اقدام به تولید محصولات کنجدی با کیفت نیز نماید.

ارائه خدمات مطلوب  به مشتریان همواره در دستور کار شرکت عصاره ناب سهند بوده و هست، بر همین اساس تمام سعی و تلاش ما در این مجموعه بر آن است که رضایت خاطر مشتریان را تأمین نموده و تجربه خوشایندی از همکاری با عصاره ناب سهند در ذهن مشتریان عزیز نقش بندد.

شما می توانید برای ایجاد حساب کاربری از قسمت ثبت نام، جهت خرید هر یک از محصولات ما از دسته بندی محصولات بالای صفحه، و جهت اخذ نمایندگی از صفحه درخواست نمایندگی اقدام کنید.

فروشگاه اینترنتی عصاره ناب سهند

مسافت های طولانی، عدم امکان مقایسه آسوده گونه های مختلف یک محصول در یک مکان، هزینه رفت و آمد،کمبود وقت، سبب می شوند که امروزه خرید کردن به فعالیتی دشوار و وقت گیر تبدیل گردد.

فروشگاه اینترنتی عصاره ناب سهند از سال 1397 در زمینه ی فروش عرقیات گیاهی، شربت های گیاهی و انواع شیره میوه جات فعالیت دارد. این شرکت در راستای مشتری مداری و با هدف توسعه ی شبکه ی فروش خود، و جهت حل مشکلات خریدهای سنتی و فیزیکی، فعالیت تجارت الکترونیکی را نیز در دستور کار خود قرار داد و در همین راستا اقدام به انتشار وب سایت فروشگاهی خود نموده است.
این فروشگاه اکنون با اتکا به تجربه های خود در تجارت و مشتر‌ی مداری و با بهره گیری از جدیدترین فناوری ها در صنعت ارتباطات، اقدام به ایجاد مركز خريد اینترنتی نموده تا خرید بار دیگر عملی لذت بخش برای مشتریان پر مشغله در عصر ارتباطات باشد.

خدمت رسانی به مشتری، جزو برنامه های اصلی کاری ما بوده و هست. تمام سعی و تلاش ما این بوده که رضایت خاطر مشتری تأمین شده و تجربه خوبی از خرید، در ذهن مشتریان عزیز نقش بندد."هدف مدیران عصاره ناب سهند خلق بیشترین مزیت برای مشتریان و تأمین رضایت حداکثری آن ها است."
برتری و موفقیت در بازارهای رقابتی، نتیجه ویژگی های مهم زیر می باشد:


نیروی انسانی متخصص و کارآمد


ظرفیت بالای تولید


تولید بر اساس نیاز یا سفارش مشتری


تولید مطابق با استاندارد ملی ایران


کیفیت برتر تولیدات و قیمت مناسب


تکنولوژی های به روز در تولید و بسته بندی
کاتالوگ محصولات