عصاره ناب سهند

عصاره ناب سهند از سال ۱۳۸۰ به صورت سنتی فعالیت خود را آغاز نموده و در همان سال با تولید عرقیات گیاهی، شربت های گیاهی، انواع اسانس گیاهی و شیره میوه جات در اسکو فعالیت صنعتی خود را نیز کلید زده است.

این مجموعه با استفاده از دستگاه های مدرن و مجهز به آخرین تکنولوژی روز و همچنین با به کار گیری نیروهای متخصص و با تجربه، محصولات خود را با کیفیت و قیمت مناسب تولید و روانه بازار می کند.

عصاره ناب سهند در سال ۱۳۹۳ با اجرای تمامی استانداردهای لازم موفق به اخذ گواهی نامه های استاندارد ملی از سازمان استاندارد ملی ایران شده است و در حال حاضر محصولات خود را مطابق با این استانداردها تولید و روانه ی بازار می کند.

شرکت عصاره ناب سهند قصد دارد در آینده ای نزدیک بر اساس چشم انداز تدوین شده، علاوه بر تولید محصولات گیاهی و فراورده های جانبی آن اقدام به تولید محصولات کنجدی با کیفت نیز نماید.

ارائه خدمات مطلوب به مشتریان همواره در دستور کار شرکت عصاره ناب سهند بوده و هست، بر همین اساس تمام سعی و تلاش ما در این مجموعه بر آن است که رضایت خاطر مشتریان را تأمین نموده و تجربه خوشایندی از همکاری با عصاره ناب سهند در ذهن مشتریان عزیز نقش بندد.

شیره و عرقیات رازقی

برند رازقی

محصولات رازقی شامل انواع شیره میوه جات،‌ عرقیات گیاهی، شربت های گیاهی و همچنین محصولات کنجدی می باشد که در داخل ایران توزیع و مصرف میگردد.

دانلود کاتالوگ محصولات رازقی
شیره و عرقیات یاشام

برند یاشام

محصولات یاشام با بسته بندی لوکس در حوزه شیره میوه جات و عرقیات گیاهی جهت صادرات به کشورهای اروپایی و روسیه تولید و صادرات میگردد.

دانلود کاتالوگ محصولات یاشام
شیره و عرقیات راویژ

برند راویژ

محصولات راویژ در حوزه های انواع شیره میوه جات جهت صادرات به کشورهای همسایه ایران همچون ارمنستان و آ‌ذربایجان و ترکیه تولید و صادر میگردد.

دانلود کاتالوگ محصولات راویژ
شیره و عرقیات تیان

برند تیان

محصولات تیان بصورت تخصصی در زمینه شیره میوه جات بخصوص شیره خرما در کشورهای عربی همسایه و حاشیه خلیج فارس تولید و صادرات میشود.

دانلود کاتالوگ محصولات تیان