خدمات مشتریان

رویه های بازگرداندن کالا

آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از الویت‏ های شرکت عصاره ناب سهند بوده است و عصاره ناب در این راستا می‏‌کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد، با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسایلی روبرو شوند که در چنین مواردی عصاره ناب سهند خدماتی را در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته است که به شرح زیر هستند: 

1- مغایرت کالای خریداری شده با اطلاعات سایت

در شرایطی که در مشخصات کالای دریافت شده با سفارش ثبت شده، اختلاف وجود داشته باشد، یا در صورت مغایرت مشخصات کالای دریافت شده با اطلاعات درج شده در سایت یا با سفارشی که در پروفایل مشتری ثبت شده است، به نکته های زیر دقت بفرمایید:

در چنین مواردی امکان تعویض یا استرداد کالا در صورتی وجود دارد که مغایرت ظاهری و فیزیکی که بدون استفاده از کالا قابل مشاهده است، حداکثر طی 8 ساعت کاری پس از دریافت کالا، به واحد خدمات پس از فروش اطلاع داده شود و همچنین کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد. 

جهت هماهنگی از طریق شماره تلفن 33228401-041 و یا  از طریق ارسال ایمیل به خدمات پس از فروش شرکت اطلاع داده شود. 

2- آسیب های فیزیکی ناشی از حمل و نقل

با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و شرکت عصاره ناب سهند تنها در صورت تأیید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می کند.

آسیب های ناشی از حمل و نقل باید در عرض 8 ساعت کاری پس از تحویل سفارش به خدمات پس از فروش شرکت اطلاع داده شود. 

در صورتی که آسیب های ناشی از حمل و نقل در لحظه قابل مشاهده است و یا بسته بندی کالا در زمان حمل دچار آسیب شده است، شما می توانید از تحویل گرفتن مرسوله خودداری نمایید تا جهت بررسی و ارسال مجدد به شرکت عودت شود. 

3- انصراف از خرید

در صورتی که انصراف مشتری از خرید، پیش از ارسال کالا باشد باید هر چه سریع تر انصراف خود را به واحد فروش شرکت عصاره ناب سهند اطلاع دهد. در این حالت امکان استرداد وجه و یا تغییر سفارش وجود دارد. 

جهت هماهنگی باید از طریق شماره تلفن و یا ارسال ایمیل از طریق قسمت تماس با ما در وب سایت به واحد خدمات پس از فروش اطلاع داده شود.